Заступник голови СММ ОБСЄ вирішив особисто відвідати Зайцеве

262
Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ вирішив особисто відвідати населений пункт Зайцеве, що на окупованому Донбасі.

Заступник голови СММ ОБСЄ вирішив особисто відвідати Зайцеве
Прес-служба Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі повідомила, що Александр Хуґ огляне Зайцеве 15 лютого поточного року. Представники ОБСЄ запросили відвідати селище й журналістів, проте зазначили, що не в змозі гарантувати безпеку й доступ працівників ЗМІ бойовиками.
Керівництво ОБСЄ занепокоєне фактом, що 13 лютого цього року бойовики так званої ДНР значно збільшили кількість обстрілів поблизу Зайцевого й Майорська. Крім того, в цих населених пунктах терористи продовжують використовувати заборонене Мінськими домовленостями озброєння.
Додамо, що протягом 14 лютого російські найманці в цілому близько 40 разів відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі. Бойовики використовували весь наявний арсенал зброї, зокрема йдеться про заборонені міномети і протитанкові ракетні комплекси. 

Коментарi

Коментарiв