Керівник НАБУ анонсував створення спецкімнат для допитів

215
Директор Національного антикорупційного бюро України оголосив, що у відомстві буде створено спеціальні кімнати для допиту свідків і підозрюваних відповідно до міжнародних стандартів.

 
Керівник НАБУ анонсував створення спецкімнат для допитів
В інтерв’ю Радіо Вести Ситник наголосив, що нині більшість правоохоронних структур у інших державах уже давно не використовують письмове протоколювання допитів, оскільки облаштовують кімнати, в яких після натиску кнопки розпочинається відеозапис. За його словами, такий спосіб забезпечить вирішення проблем у разі звинувачень у перекручуванні фактів. 
«Ми вже розпочали переговори з європейськими партнерами, які допоможуть нам в облаштуванні спеціальних кімнат для допитів. Кримінальні провадження, які нині розслідують детективи, від самого початку мають політичні складові. Здійснюючи відео-протоколи допитів замість паперових, ми запобігаємо звинуваченням у перекручуванні фактів», – підкреслив директор НАБУ.
Ситник додав, що під час судового засідання сторони зможуть розглядати відеозапис із допиту як один із доказів, оскільки це дає можливість проаналізувати поведінку заявника, свідка або підозрюваного і, власне, детектива.

Коментарi

Коментарiв