Бойовики все частіше помилково обстрілюють власні позиції

181
Прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомила, що бойовики так званих ДНР і ЛНР усе частіше помилково відкривають вогонь по власних позиціях.

Бойовики все частіше помилково обстрілюють власні позиції

Помилковий артилерійський обстріл по своїх військах змусив передові підрозділи окремого мотострілецького полку в Новоазовську і окремої мотострілкової бригади в Горлівці залишити позиції, рятуючись утечею, − зазначено в повідомленні прес-служби ГУР Міністерства оборони. 

Представник Головного управління розвідки також наголосив, що останнім часом терористи все частіше обстрілюють не лише позиції Збройних Сил України, але і завдають помилкових ударів по цивільних об’єктах на підконтрольних російським найманцям територіях. Цим фактом неабияк обурені мирні мешканці. 
У цілому протягом 15 лютого поточного року бойовики майже 80 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО. Загарбники все частіше використовують міномети, зокрема цієї доби було обстріляно населені пункти Гнутове, Красногорівка й Зайцеве. Крім того, раніше поблизу населених пунктів Троїцьке і Красний Луч виявили танки й артилерійські системи терористів. Нагадаємо, відповідно до Мінських домовленостей сепаратисти вже давно були зобов’язані відвести всю важку артилерію.
Раніше представник Російської Федерації у Тристоронній контактній групі Борис Гризлов заявив, що підтримує повне і беззастережне припинення вогню, проте останнім часом ситуація на Донбасі значно загострилася − Штаб АТО щодня повідомляє про десятки обстрілів. 

Коментарi

Коментарiв