У зоні АТО протягом доби зафіксовано велику кількість жертв

164
Прес-офіцер сектору «М» у зоні проведення антитерористичної операції Олександр Кіндсфатер повідомив, що 16 лютого цього року бойовики вбили 3 українських бійців, 6 було поранено.  

У зоні АТО протягом доби зафіксовано велику кількість жертв
«Під час обстрілу терористи влучили у сховище боєприпасів, унаслідок чого боєкомплект здетонував. У результаті вибуху загинули троє військовослужбовців ЗСУ», − цитує ТСН офіцера.
До бригади, до якої належали загиблі бійці, упритул наблизилася диверсійні група бойовиків. У зв’язку з сильним туманом військовослужбовці не помітили  терористів, які відкрили вогонь із під ствольних гранатометів. У цілому ситуація в зоні АТО значно загострилася протягом останнього часу. Із 12 лютого цього року щодня сепаратисти обстрілюють позиції Збройних Сил України не менше 70 разів. Головне управління розвідки Міністерства оборони зазначило, що це пов’язано з посиленням російських найманців завдяки новому обладнанню і зброї.
«Відповідно до інформації нашого Головного управління розвідки, Росія продовжує постачати бойовикам озброєння й паливно-мастильні матеріали. Нещодавно на Іловайську станцію прибули два ешелони з 12 танками», − наголосив речник Адміністрації Президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

Коментарi

Коментарiв