Україна й Росія улагодили конфлікт щодо блокування вантажівок

217
Міністерство інфраструктури України узгодило компромісне рішення з Міністерством транспорту Російської Федерації щодо взаємного повернення вантажівок. 

Україна й Росія улагодили конфлікт щодо блокування вантажівок
Укрінформ нагадує, що раніше українські активісти розпочали блокаду вантажівок, які прямували до країн Європейського Союзу через територію України з РФ. Мітингувальники вимагали заборонити діяльність російського бізнесу на вітчизняному просторі. 
Кроком Кремля у відповідь стала заборона руху транспортних засобів, призначених для вантажоперевезень і зареєстрованих в Україні, російськими територіями. У цілому українські активісти заблокували більше 500 фур із РФ, у Росії зупинили понад 350 вантажівок із України. 
Міністерство інфраструктури України домовилося про безперешкодне повернення в Україну тих українських вантажівок, які в результаті призупинення транзиту залишилися на території РФ або у країнах Азії на кордоні з Російською Федерацією. Натомість українська сторона дозволить проїзд наших територіях російським вантажним автомобілям, які чекають на повернення додому з країн Європейського Союзу, − оголосив представник Мінінфраструктури.
Крім того, заступник міністра інфраструктури України Оксана Рейтер закликала активістів протягом 10 днів із 17 лютого не перешкоджати поверненню російських вантажівок на територію РФ, оскільки це є гарантією того, що українські водії також зможуть вільно повернутися додому.

Коментарi

Коментарiв