Хуґ поскаржився на блокування місії ОБСЄ на Донбасі

192
Під час брифінгу 17 лютого заступник голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі Александр Хуґ відзвітував про ситуацію на Донбасі.

Хуґ поскаржився на блокування місії ОБСЄ на Донбасі
За словами Хуґа, протягом січня 2016 року бойовики близько 100 разів обмежували право на пересування спостерігачам Спеціальної моніторингової місії в зоні проведення антитерористичної операції передає − Українська правда. Близько 60% таких обмежень були забороною доступів до певних об’єктів терористами так званих ДНР і ЛНР.
Заступник голови СММ Організації з безпеки та співробітництва в Європі також нагадав про численні ситуації, коли бойовики погрожували представникам місії. Наприклад, нещодавно російські найманці відкрили прицільний вогонь по патрулю. Хуґ наголосив, що всі порушення були на територіях, підконтрольних терористам.
За його словами, сепаратисти завозять у деякі населені пункти підставних «мирних мешканців», аби ті давали неправдиві свідчення спостерігачам ОБСЄ. Крім того, заступник глави Спеціальної моніторингової місії наголосив, що протягом останнього часу зафіксовано стрімку ескалацію конфлікту в зоні АТО, епіцентром бойових дій залишається Донецьк і його околиці. 
Нагадаємо, 16 лютого бойовики під час обстрілу влучили у склад із боєприпасами, унаслідок чого боєкомплект здетонував. Унаслідок цього загинуло троє українських військовослужбовців, іще шістьох було поранено. 

Коментарi

Коментарiв