Російський суд укотре обурив адвокатів Савченко

144
Російський суд відмовив у проханні призначити астрономічну експертизу у справі льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, відкинувши останній доказ її невинуватості.

Російський суд укотре обурив адвокатів Савченко
«Астроном Сємєнцов, запрошений обвинуваченням, під час засідання вийшов за межі своєї компетенції. Окрім астрономії, фахівець дав висновок щодо відеокамери, хоча зовсім не розуміється на електроніці. Він заявив, що експертизу неможливо провести, оскільки в камері міг зіпсуватися таймер унаслідок удару», − написав адвокат Савченко Микола Полозов у своєму Twitter. 
15 лютого цього року під час судового засідання сторона обвинувачення прагнула довести або неможливість з’ясування часу захоплення терористами Савченко, або ж «точність» указаного часу з точки зору прокурора. Крім того, Сємєнцову не вдалося спростувати висновки експерта в галузі астрономії Ольги Возякової, яка представляє сторону захисту,
Полозов наголосив, що один зі слідчих-свідків постійно супроводжує Сємєнцова. Раніше його вже викрили у тиску на інших свідків під час перебування разом із ними на допитах за допомогою відеозв’язку. 
Нагадаємо, Надію Савченко незаконно тримають під арештом у Російській Федерації з літа 2014 року. Їй інкримінують убивство журналістів із РФ, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону. 18 грудня минулого року нардеп оголосила голодування на знак протесту проти «правосуддя» Росії.

Коментарi

Коментарiв