РЄ кардинально змінила свою заяву щодо відставки Каська

201
Рада Європи кардинально змінила текст заяви спеціального радник Генерального секретаря РЄ в Україні, відповідно до якої раніше він називав відставку заступника Генпрокурора України Віталія Каська значною втратою.

РЄ кардинально змінила свою заяву щодо відставки Каська
Згідно з інформацією Європейської правди, керівництво РЄ ухвалило рішення змінити текст заяви на своєму офіційному сайті ввечері 17 лютого. Причини такої несподіваної резолюції поки залишаються невідомими. Новий варіант кардинально відрізняється від попереднього, зокрема у ньому навіть не згадують прізвище Касько, хоча є схвалення заклику Президента України Петра Порошенка про швидке й ефективне реформування органів прокуратури.
Це чудовий стимул для швидких і значимих кроків у напрямку виконання одного з зобов’язань, які Україна взяла на себе при вступі до Ради Європи: перетворення прокуратури в сучасну прокурорську службу. Народу України потрібна прокуратура, яка функціонуватиме незалежно, відповідно до законодавства, переслідуватиме політику нульової терпимості до корупції і користуватиметься громадською довірою, − йдеться в новій заяві на офіційному сайті РЄ.  
Крім того, в новому варіанті уже не згадують про Давида Сакварелідзе, заступника Генерального прокурора України, відповідального за реформи. Він одним із перших прокоментував відставку Віталія Каська й заявив, що це є величезною втратою для держави. 

Коментарi

Коментарiв