Місія ОБСЄ отримала мандат для роботи на Донбасі ще на рік

154
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер повідомив, що мандат місії ОБСЄ на Донбасі продовжили ще на рік.

Місія ОБСЄ отримала мандат для роботи на Донбасі ще на рік
«Я радий, що нам вдалося продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ще на рік − до завершення березня 2017 року. Під час засідання ми також ухвалили новий бюджет для місії в розмірі майже 100 мільйонів євро. Це забезпечить той факт, що СММ зможе виконувати свою важливу роль у стабілізації перемир’я і реалізації Мінських домовленостей», − зазначено в заяві Штайнмайера на офіційному сайті МЗС Німеччини. 
Високопосадовець нагадав, що до складу місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі в Україні належить близько 700 спостерігачів з 46 країн. Крім того, глава МЗС Німеччини вкотре закликав сторони конфлікту на Донбасі дотримуватися всіх положень Мінських домовленостей і забезпечити вільний доступ представникам ОБСЄ до всіх ділянок окупованих територій.
Міністр наголосив, що протягом останнього часу спостерігачі все частіше звітують про блокування доступу до певних районів, зафіксовано навіть обстріли патрулів бойовиками. Крім того, ситуація на сході України все ще залишається досить напруженою і хиткою. 

Коментарi

Коментарiв