Полісмену з Києва загрожує довічне ув’язнення

167
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що прокуратура повідомила про підозру в перевищенні службових повноважень і вбивстві працівнику Національної поліції.

Полісмену з Києва загрожує довічне ув’язнення

«18 лютого прокуратура Києва одному з інспекторів управління патрульної поліції повідомила про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтями про(перевищення влади або службових повноважень, навмисне вбивство (ув’язнення від 7 до 15 років), замах на вчинення злочину) і умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб (карається позбавленням волі строком від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі)», − цитує УНІАН Матіоса.
Нагадаємо, у ніч із 6 на 7 лютого 2016 року під час переслідування порушника полісмени відкрили вогонь по його автомобілю, внаслідок чого загинув неповнолітній юнак, який перебував у транспортному засобі разом із трьома товаришами, всі вони були в нетверезому стані. 
Головний військовий прокурор наголосив, що полісмен під час погоні випустив 25 набоїв, у той час як у цілому патрулі, які брали участь у переслідуванні, використали 37 набоїв. За словами Матіоса, правоохоронець повинен був усвідомлювати, що в автомобілі перебуває не лише водій, тому його дії є чітким доказом його наміру на вбивство. 

Коментарi

Коментарiв