Російські спецслужби розпочали обшукувати й опитувати дітей у Криму

268
Прес-служба Меджлісу кримськотатарського народу повідомила, що на території анексованого півострова окупанти розпочали обшукувати й опитувати навіть дітей.

 
Російські спецслужби розпочали обшукувати й опитувати дітей у Криму
18 лютого 2016 року, о 6.30 ранку було проведено обшук у будинку Акіма Бекірова в селі Курци, що в передмісті Сімферополя. Обшук, у результаті якого була вилучена ісламська література й оргтехніка, тривав близько трьох годин. Самого Бекірова і його дружини в будинку не було, у той час у будинку перебували їхні діти, – зазначено в повідомленні прес-служби Меджлісу.
На місце обшуку не допустили батьків власника помешкання – близько 10 силовиків і 5 цивільних осіб грубо поводили себе з тими, хто намагався туди наблизитися. Окупанти не показували жодних постанов чи дозволів і не залишили протоколу, який повинен засвідчувати вилучення літератури й техніки.
Нагадаємо, нещодавно адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що російські спецслужби відновили обшуки й незаконні затримання кримських татар, оскільки Кремль побоюється партизанського руху, тому таким чином намагається ліквідувати будь-яку загрозу. Підконтрольні Російській Федерації правоохоронні органи Криму офіційно не повідомляють про причини обшуків і жодним чином не коментують цю інформацію.

Коментарi

Коментарiв