Невідомі захопили готель у центрі Києва

264
20 лютого кілька десятків осіб захопили готель «Козацький» на Майдані Незалежності, вони не пропускають сторонніх у приміщення. 

Невідомі захопили готель у центрі Києва
Згідно з інформацією 112, близько 50 осіб у камуфляжі захопили актову залу готелю, оголосивши його своїм штабом. Представникам ЗМІ вони заявили, що є членами руху «Радикальні праві сили». Нині невідомі обговорюють свої подальші дії й вимоги своєї організації до влади.
Журналісти зазначили, що до складу «Радикальних правих сил» належать кілька праворадикальних організацій і колишні члени «Правого сектора» й «Азова», чимало з них брали участь у бойових діях. Протестувальники пускають у приміщення готелю його мешканців і персонал, проте не допускають працівників ЗМІ. Учасники акції заявили, що «будуть стояти на Майдані не до кінця, а до перемоги». 
Додамо, 20 лютого в Україні є річницею Революції гідності, днем ушанування пам’яті загиблих героїв, у зв’язку з чим у столиці відбувалося чимало відповідних заходів. Зокрема, в Одесі цього року відбулася сутичка між прихильниками двох політичних сил під час відкриття пам’ятного каменя Небесній Сотні.  Причиною бійки стала вимога представників «Свободи» забрати від знаку партійні прапори «Батьківщини». 

Коментарi

Коментарiв