Активісти з «РПС» оголосили свої вимоги

212
20 лютого в готелі «Козацький», що на Майдані Незалежності, члени організації «Революційні праві сили» організували свій штаб. Пізніше активісти оголосили свої вимоги до влади.

Активісти з «РПС» оголосили свої вимоги
В інтерв’ю РБК-Україна представник «Революційних правих сил» Ігор Громов заявив, що члени організації не захоплювали готель, як це стверджували ЗМІ та правоохоронці, а орендували приміщення. Він додав, що до складу руху належать бійці АТО, активісти Євромайдану, громадські діячі, члени «Правого сектора». 
«Ми розпочали активну фазу боротьби за українську національну державу, проти режиму внутрішньої окупації. Ми виступаємо за конституційні права українців виключно мирним шляхом, будемо домагатися наших конституційних прав. Це боротьба не конкретно проти Порошенка, Яценюка чи Ахметова. Ми виступаємо за створення конституційного ладу в Україні і за повернення громадянам держави повноти наших прав», − наголосив Громов.
Після наради членів руху він заявив, що організація «Революційні праві сили» вимагає від української влади оголошення загальної мобілізації в державі. Крім того, активісти наполягають на розгортанні наметового містечка на Майдані та проведення віче 21 лютого поточного року.
Додамо, 20 лютого активісти перекрили Хрещатик, почали зносити дрова та облаштовувати намети. Щитами учасники акції перекрили портрети героїв Небесної Сотні. Відбулася сутичка між представниками «РПС», які є ініціаторами акції, та правоохоронцями.

Коментарi

Коментарiв