Снайпер терористів відкрив вогонь по мирних мешканцях Мар’їнки

183
Спостерігачі ОБСЄ повідомили, що снайпер терористів так званої ДНР обстрілює мирних мешканців населеного пункту Мар’їнка.

Снайпер терористів відкрив вогонь по мирних мешканцях Мар’їнки
Новости Донбасса інформують, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі повідомили про обстріли мирних мешканців Мар’їнки снайпером бойовиків. 
Представники місії також наголосили, що протягом кількох днів мешканці населеного пункту намагаються відремонтувати дахи будинків, пошкоджених унаслідок мінометних обстрілів терористів. Ситуація з загрозою у зв’язку з роботою снайпера серйозно ускладнює відновлення зруйнованих помешкань.
Додамо, внаслідок запеклого протистояння поблизу Мар’їнки 20 лютого 2016 року загинув один військовослужбовець Збройних Сил України. терористи використовували гранатомети та стрілецьку зброю. Штабу АТО відомо і про втрати серед російських найманців під час попередніх боїв поблизу населеного пункту – загинуло 9 осіб, іще 8 отримали поранення. Головне управління розвідки Міністерства оборони зазначило, що бойовики розпочали підтягувати техніку та підкріплення в Петровському районі Донецька з метою захопити Мар’їнку. 

Коментарi

Коментарiв