«Правий сектор» спростував свою приналежність до «РПС»

221
Речник «Правого сектора» Олексій Бик заявив, що організація не належить до складу «Революційних правих сил», які ініціювали 20 лютого цього року заворушення на Майдані Незалежності.

«Правий сектор» спростував свою приналежність до «РПС»
«Революційні праві сили» – це проект, спрямований проти роботи «Правого сектора». Вони намагаються ввести в оману спостерігачів, аби якщо відбудуться якісь провокації з їхнього боку, всі могли подумати на нас», – цитує ТСН речника «ПС». 
За його словами, до «РПС» належать колишні члени «Правого сектора» й радикальної організації «Білий молот». 20 лютого поточного року, в день річниці Революції гідності, активісти створили в готелі «Козацький» у центрі Києва свій штаб. Певний час ЗМІ стверджували, що протестувальники захопили приміщення, проте пізніше представник руху спростував цю інформацію.
«Революційні праві сили» анонсували проведення віче 21 лютого, під час якого буде представлено команду організаторів руху й вимоги до влади. Вже встановлено два намети активістів, які обіцяють залишатися на Майдані Незалежності до відставки Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Радикали заявили, що не здадуть своїх позицій, проте на місці проведення акції залишається все менше мітингувальників.  

Коментарi

Коментарiв