Терористи готуються до морської десантної операції, − ГУР

180
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що володіє інформацією про підготовку бойовиками до морської десантної операції.

Терористи готуються до морської десантної операції, − ГУР
Підтверджено посилення 9 окремого мотострілецького полку в Новоазовську підрозділами зі складу 810 окремої бригади морської піхоти Берегових військ Чорноморського флоту Російської Федерації. Особовий склад полку забезпечили елементами форму одягу, що є притаманним морській піхоті. Крім того, на бойовій техніці є відповідна символіка, − йдеться в повідомленні прес-центру ГУР Міноборони.
Представник відомства також наголосив, що керівництво Збройних Сил Росії, аби приховати факт підготовки до десантної морської операції й легалізувати перебування російських піхотинців на маріупольському напрямку, оприлюднили «указ» ватажка так званої ДНР Олександра Захарченка, відповідно до якого 9 окремий мотострілецький полк 12 лютого поточного року було перейменовано в особливий мотострілецький полк морської піхоти.
Додамо, раніше Головне управління розвідки повідомило, що на маріупольському напрямку внаслідок бойового зіткнення було знешкоджено диверсійно-розвідувальну групу Збройних Сил Російської Федерації. 

Коментарi

Коментарiв