Пивоварський намагається заспокоїти перевізників черговими обіцянками

207
Виступаючи біля будівлі Міністерства інфраструктури України перед мітингувальниками, очільник відомства Андрій Пивоварський пообіцяв вирішити проблему щодо транзитних перевезень протягом кількох днів.

Пивоварський намагається заспокоїти перевізників черговими обіцянками

«Очікуйте, що під час засідання Кабінету Міністрів 24 лютого ми, скоріше за все, ухвалимо рішення, які дозволять вирішити цю проблему», − цитує ТСН звернення міністра до мітингувальників. 
За його словами, українська сторона вже завершила технічні консультації з Російською Федерацією й іноземними партнерами. Міністр інфраструктури також наголосили, що Україна є транзитною державою, тому не йдеться по жодні обмеження. Він також підкреслив, що нещодавно Польща й Росія домовилися про обмін квотами на автоперевезення, проте оцінити втрати України від цього високопосадовець поки не зміг.
Нагадаємо, 12 лютого 2016 року активісти більше ніж у 10 областях розпочали блокаду вантажівок із Російської Федерації, які перетинали територію України. Мітингувальники вимагали заборони діяльності російського бізнесу на вітчизняному просторі. У відповідь Міністерства транспорту РФ заборонило рух вантажівок, зареєстрованих в Україні, територією Росії. 16 лютого сторони домовилися про тимчасовий режим «їду додому», аби водії вантажівок, які заблокували в Україні чи Росії, могли повернутися на Батьківщину. 

Коментарi

Коментарiв