Із ГПУ звільнили всіх слідчих у справі «діамантових прокурорів»

193
Із Генеральної прокуратури України звільнили всіх працівників, які брали участь у розслідуванні справи «діамантових прокурорів».

 
«У підпорядкуванні колишнього заступника Генпрокурора Віталія Каська було Управління з розслідування кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури, у якому працювало 10 осіб: 7 слідчих і 3 керівника. Також був Відділ процесуального керівництва, який складався з 5 прокурорів. Усіх, хто брав участь у розслідуванні справи Корнійця, звільнили. І слідчих, і прокурорів вивели поза штат, Управління з розслідування кримінальних проваджень і Відділ процесуального керівництва ліквідовано», − повідомив представник відомства, який побажав залишитися анонімним, в інтерв’ю Укрінформу.
Він також зазначив, що всі працівники ліквідованих структур, які не брали участі в розслідуванні справи проти заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця й першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна, отримали нові посади.
Нагадаємо, 5 липня минулого року працівники Служби безпеки України затримали чиновників Корнійця й Шапакіна після проведення спецоперації. Пізніше під час обшуків у них було вилучено близько півмільйона доларів готівкою, ювелірні вироби, цінні папери й незареєстровану зброю. У заступника прокурора Київської області виявили кілька десятків діамантів. Зловмисникам інкримінують хабарництво й нелегальне зберігання зброї й засобів спостереження. Відповідно до статті, під яку підпадають їхні злочини, колишнім державним службовцям загрожує безальтернативне позбавлення волі терміном від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальна конфіскація й конфіскація майна. 

Коментарi

Коментарiв