РФ здійснює експерименти на мирних мешканцях Донбасу

238
Громадська організація «Оборона Маріуполя» повідомила, що медики так званої ДНР тестують на мирних мешканцях експериментальні ліки.

Останнім часом у медичні заклади міста Донецьк із Російської Федерації масово надходять ліки, частина назв яких раніше не була відома і не відповідає затвердженим в Україні стандартам якості, − зазначено в повідомленні організації на сторінці в Facebook. 
Також наголошено, що ціни на медикаменти є дуже низькими, тому серед населення є на них великий попит. Фармацевти вже підтвердили, що в такий спосіб Росія проводить експерименти над мирними мешканцями. Курс лікування одним із тестових препаратів було запропоновано пройти онкохворому, який загинув уже після першого прийому ліків. Результати аналізів пізніше показали, що причиною було різке погіршення загального стану й кома. Так зване Міністерство охорони здоров’я наказало в довідці причиною смерті вказати звичайну пневмонію.
Додамо, нещодавно на територію тимчасово окупованого Донбасу прийшов черговий «гумконвой» із Російської Федерації. Українські прикордонники зазначили, що, як завжди, вантажівки були заповнені не більше, аніж на третину. Крім того, консерви, які надала РФ, виявилися простроченими. 

Коментарi

Коментарiв