Активісти заявили про можливе відновлення блокади вантажівок із РФ

159
Активісти організації «Карпатська січ» повідомили, що можуть відновити блокаду російських вантажівок, які рухаються територіями України.

Під час загальних зборів координаторів регіональних блокад було створено всеукраїнський центральний штаб транспортної блокади. Ми даємо уряду час на обдумування й повторний розгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту, зі свого боку ми готові до діалогу, − зазначено в заяву організації.
Протестувальники стверджують, що миттєво відреагують на відновлення транзиту для російських вантажівок територіями України. Крім того, вони закликали українських перевізників не виїжджати до РФ, оскільки в разі відновлення блокади вони ризикують тривалий час залишатися там − передає ТСН.
Нагадаємо, 12 лютого поточного року українські активісти в декількох областях розпочали блокаду вантажівок, зареєстрованих у РФ, вимагаючи заборонити на вітчизняному просторі діяльність російського бізнесу.  
Раніше Кремль заборонив транзит українських вантажів територією РФ, посилаючись на загальну політику захисту ринку, затверджену у відповідь на набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом від 1 січня цього року.
Нещодавно сторони домовилися про режим «їду додому», аби водії, які застрягли на території іншої країни внаслідок блокади, змогли повернутися на Батьківщину. 25 лютого Україна взагалі скасувала заборону на транзит вантажівок із РФ.

Коментарi

Коментарiв