Представники ЄС обговорили шляхи вирішення міграційної проблеми

371
Під час наради у Брюсселі міністри внутрішніх справ і міністри юстиції країн Європейського Союзу обговорили можливі шляхи вирішення проблеми щодо масового напливу мігрантів.

Організатори наради наголосили, що масовий наплив мігрантів найближчим часом може вичерпати фінансові ресурси навіть найбагатших держав Європейського Союзу. Участь у засіданні взяли також представники Сербії, Туреччини й Македонії, оскільки ці країни географічно перебувають поруч із фронтовою лінією нової хвилі міграційної кризи.
Чи не найбільше від цієї проблеми постраждала Греція. Рятуючись від війни в Сирії, Афганістані й Іраку, мігранти завдяки грецькій території намагаються дістатися до Центральної й Західної Європи.
Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас нещодавно оголосив, що країна погодиться на додаткові домовленості з Європейським Союзом лише в разі, якщо інші держави цього об’єднання також візьмуть на себе відповідальність за безперервну хвилю міграції.
Під час наради сторони також обговорили план щодо референдуму, який запропонувало керівництво Євросоюзу, під час якого буде обговорено запровадження примусових квот на прийняття мігрантів кожною країною.

Коментарi

Коментарiв