У Багдаді відбувся масштабний теракт

173
25 лютого у столиці Іраку, Багдаді, відбувся масштабний теракт, унаслідок якого загинуло близько 15 осіб, кілька десятків поранено.

Reuters повідомив, що двоє терористів-смертників підірвали себе шиїтській мечеті. Станом на 22.00 25 лютого було відомо близько про 15 загиблих унаслідок трагедії, понад 50 осіб було поранено.
Спочатку один із злочинців підірвав себе всередині будівлі. Пізніше інший терорист зробив це, коли до місця вибуху прибули представники правоохоронних органів. Відповідно, частина жертв були працівниками силових структур.
Поки жодне з терористичних угруповань не взяло на себе відповідальність за вищезгадану трагедію. ЗМІ наголошують, що мусульмани-шиїти в Іраку вже неодноразово ставали жертвами представників «Ісламської держави».
Крім того, 25 лютого в Анкарі поблизу поліцейського блокпосту було виявлено вибухові речовини й боєприпаси, за кілометр від цієї схованки також виявили ручні гранати, автомат Калашникова, кулемет, детонатори, кілька сотень куль і мішків із вибухівкою. За тиждень до цього в Туреччині відбувся теракт, унаслідок якого постраждало близько 30 осіб.

Коментарi

Коментарiв