Штаб АТО пояснив активізацію бойовиків відкриттям пунктів пропуску

193
Начальник прес-служби Штабу АТО В’ячеслав Петровський заявив, що активізація бойовиків пов’язана з відкриттям контрольно-пропускних пунктів.

В інтерв’ю Радіо Свобода Петровський зазначив, що нині епіцентром бойових дій залишаються Зайцеве, Авдіївка й Новгородське на донецькому напрямку, відносно спокійна нині ситуація на луганському напрямку.
Він нагадав, що в ніч із 24 на 25 лютого поблизу населеного пункту Зайцеве відбулося бойове зіткнення між терористами й бійцями Збройних Сил України, яке тривало майже добу. Після бою українські військовослужбовці вилучили зброю з маркуванням російської армії.
На його думку, активізація бойовиків спричинена відкриттям контрольно-пропускних пунктів на Донбасі 20 лютого цього року. Він зазначив, що інтенсивність обстрілів значно зростає вночі, вдень ситуація є спокійною. Пункт пропуску «Зайцеве», що на відстані кількох кілометрів від обстрілюваної території, працює у штатному режимі.
Додамо, ватажки псевдореспублік заявили, що 25 лютого українські військові майже 60 разів нібито відкривали вогонь по територіях так званої ДНР. Зокрема вони оголосили, що бійці обстрілювали їхні позиції з Пісків, Зайцевого, Спартака, Мар’їнки й Новотроїцького.

Коментарi

Коментарiв