«Інтер» поскаржився Президенту на активістів «Азова»

245
Керівництво телеканалу «Інтер» звернулося до Президента України Петра Порошенка з проханням вирішити проблему щодо блокування їхнього офісу активістами цивільного полку «Азов».

Вважаємо, що такими діями особи, які блокували роботу телеканалу, чинили психологічний тиск на його працівників. Просимо Вас не залишити цю ситуацію без уваги і сприяти недопущенню блокування роботи найбільшого у країні телеканалу, надати правову оцінку події. Вважаємо, що подібні факти тиску на ЗМІ є недопустимими у правовій державі, − йдеться у зверненні прес-служби «Інтера».
Нагадаємо, 25 лютого активісти «Азова» заблокували офіс телеканалу, вимагаючи працівників «Інтера» переглянути свою політику й нарешті заборонити російську пропаганду. Крім того, однією з умов протестувальників було звільнення керівництва каналу. Вони заявили, що акція є безстроковою.
Активісти наголосили, що останньою краплею для них став вчинок шеф-редактора Марії Столярової, яка перервала трансляцію наживо церемонії вшанування героїв Революції гідності в ефірі програми «Подробности недели» нецензурними висловами. У своє виправдання вона назвав це технічною помилкою.
Служба безпеки України перевірила вищезгаданий факт, після чого Столярову вислали з держави й заборонили повертатися протягом 5 років.

Коментарi

Коментарiв