Іслямов розробив план повернення Криму

188
Голова координаційного штабу Громадської блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив, що розробив план повернення півострова.

Голова штабу заявив, що вже готовий продемонструвати свій план українській владі. На думку Іслямова, в першу чергу парламент повинен визнати кримських татар корінним народом півострова. 
«Друге: набрати політичну вагу. Зібратися разом Прем’єру, Президенту і визнати, що вони не змогли врятувати кримськотатарський народ і українців кримськотатарського походження й не зможуть повернути півострів найближчим часом. Проте вони повинні усвідомити, що починати необхідно з автономії», − зазначив в інтерв’ю Українській правді Іслямов. 
Наступним кроком, за його словами, потрібно додати кримських татар до представництва Організації Об’єднаних Націй, аби вони змогли захищати себе й домагатися деокупації півострова відповідно до конвенції.
«Кримським татарам найважливіше дає те, що вони отримують Кримськотатарську республіку у складі України. Вибачте, ми ніколи й не приховували, що хочемо це зробити, але хочемо у складі України. Ми просто хочемо відновити власні права», − наголосив активіст.

Коментарi

Коментарiв