У Росії розпочалася акція на підтримку Надії Савченко

201
Адвокат народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що в Москві розпочала ходу колона за визволення українки.

«Організатором є «Партія народної свободи». Насамперед це пам’ятна хода. Сьогодні, 27 лютого, річниця з дня вбивства Бориса Нємцова. Ми в рамках цієї акції йдемо колоною «Врятуйте надію Савченко», віддаючи данину пам’яті Нємцову, оскільки він палко вболівав за її звільнення», − зазначив в ефірі 112 Фейгін. 
Він наголосив, що участь у ході вже бере кілька тисяч осіб, є і громадяни України, які нині перебувають у Російській Федерації. Приїхала і сестра Надії, Віра Савченко. Адвокат також підкреслив, що в нинішніх умовах діяльності Кремля ця акція має велику значимість. 
Захід контролює велика кількість полісменів, проте Фейгін зазначив, до не зафіксовано жодних правопорушень, оскільки всі налаштовані лише на підтримку.
Додамо, 2 березня поточного року у російському суді відбудуться дебати сторін у справі Савченко, якій інкримінують вбивство журналістів із РФ, замах на вбивство групи терористів і нелегальний перетин кордону.

Коментарi

Коментарiв