РФ планує затопити аварійну шахту «Сєвєрная»

241
Представник підприємства «Воркутауголь» повідомив, що шахту «Сєвєрная», де нещодавно відбувся обвал, можуть затопити або ізолювати.

У таких умовах живими в шахті ніхто не може залишитися, тому рятувальну операцію вже припинили. Ми розглядаємо два можливі рішення – або про затоплення аварійного поля шахти, або повна її ізоляція. Усі ці заходи ми робимо для того, щоб локалізувати, загасити пожежу, − зазначив представник «Воркутауголь».
Глава Міністерства надзвичайних справ Російської Федерації Владімір Пучков підтвердив цю інформацію і заявив, що у 26 гірників, які були заблоковані на аварійній ділянці шахти, не було шансів вижити, оскільки там були високі температури і відсутній кисень.
Укрінформ нагадує, що 25 лютого поточного року на шахті «Сєвєрная» у Воркуті відбувся обвал на глибині майже 750 метрів. Під час інциденту там перебувало більше 100 осіб, 80 працівників рятувальникам удалося вивести на поверхню, 4 загинули.
У ніч із 27 на 28 лютого у шахті відбувся повторний вибух, унаслідок чого загинуло ще 6 осіб, 5 постраждали. Російська влада оголосила в республіці Комі триденний траур за загиблими.

Коментарi

Коментарiв