Із появою поліції в Україні різко зросла кількість злочинів

262
Народний депутат Ігор Луценко зазначив, що після запровадження поліцейської реформи в Україні значно зросли показники рівня злочинності.

У статті для Дзеркала тижня Луценко підкреслив, що, згідно зі статистикою найбільш поширених злочинів, які повинні бути в компетенції полісменів, в Україні протягом періоду існування нової структури показники злочинності зросли в кілька разів.
На думку нардепа, основним поясненням цьому є те, що в основі поліцейської реформи закладено лише піар. Він наголосив, що влада зробила величезну помилку, нав’язуючи населенню агресивні пропагандистські поняття на кшталт «святої патрульної поліції». Такі дії блокують будь-який природний розвиток реформи, адже будь-який прояв критики на її адресу будуть сприймати вороже. Парламентар наголосив, що піар полісменів не допоможе рятувати українців від розбійників і крадіїв.
«Авантюрні кадрові рішення, злочинна толерантність до старих, злоякісних кадрів, нерозуміння української правової системи − це вже наслідки. Нерозуміння суті подій, що зумовили необхідність міліцейсько-поліцейської реформи, неспроможність протистояти реваншу старих кадрів у системі, нездатність протистояти інтригам місцевих політиків є основними причинами провалу реформи», − висловив думку Луценко.
За його словами, піар щодо поліцейської реформи насправді є прикриттям корупційних механізмів у Міністерстві внутрішніх справ із розкраданням бюджету відомства і «кришуванням» незаконного бізнесу.

Коментарi

Коментарiв