Греція обурена діями балканських країн щодо біженців

190
Грецька влада звинуватила балканські країни в тому, що на території Греції незабаром може втричі збільшитися кількість мігрантів і біженців.

ВВС інформує, що до завершення березня кількість мігрантів і біженців у Греції може зрости приблизно до 70 тисяч, оскільки балканські країни закрили для них свої кордони. Зокрема, Македонія нещодавно закрила свій кордон для Афганістану й посилила контроль для громадян Іраку й Сирії.
Експерти анонсували, що ситуація на грецькому кордоні невдовзі може набути катастрофічного характеру, оскільки влада Македонії, Хорватії, Сербії та Словенії дозволила перетинати свої державні кордони лише 580 мігрантам протягом доби. Крім того, нещодавно Австрія оголосила, що прийматиме не більше 80 прохань про притулок за день і впускатиме не більше 3200 мігрантів.
Нагадаємо, Міжнародна організація з міграції спрогнозувала, що цього року до європейських країн прибуде ще близько 1 мільйона біженців. Протягом 2015 року Середземним морем до Європи в цілому дісталося приблизно 1,5 мільйона мігрантів.

Коментарi

Коментарiв