У Сирії обстріляли кількох журналістів

191
Глава російського центру щодо примирення ворогуючих сторін у Сирії Сергій Кураленко повідомив, що внаслідок обстрілів постраждало четверо журналістів із різних країн.

1 березня невідомі з району Бдама й сирійсько-турецького кордону обстріляли групу представників ЗМІ. Кураленко зазначив, що постраждалими є журналісти з Російської Федерації, Болгарії, Канади й Китаю. Медики оцінюють їх стан як задовільний. 
ТСН нагадує, що 26 лютого цього року Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй ухвалила рішення про зобов’язання учасників конфлікту дотримуватися перемир’я в Сирії. Із набуттям чинності режиму тиші опівночі 27 лютого кількість загиблих значно зменшилася, проте сторони продовжують звинувачувати одне одного в обстрілах.
Пізніше Центр моніторингу за дотриманням прав людини в Сирії повідомив, що перемир’я дотримуються на півночі провінції Латакія й у центральних провінціях Хама й Хомс, але урядові війська та представники терористичних груп «Ісламська держава» і «Фронт-ан-Нусра» продовжили сутички.

Коментарi

Коментарiв