Суд дозволив беззаконня на дорогах, − Аваков

180
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розкритикував рішення суду щодо справи водія, який брав участь у погоні з полісменами.

Нагадаємо, в ніч із 6 на 7 лютого поточного року полісмени відкрили вогонь під час погоні за автомобілем, водій якого перебував у нетверезому стані й їхав на недозволено високій швидкості. Унаслідок цього загинув неповнолітній пасажир в автомобілі порушника.
18 лютого суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту для патрульного полісмена Сергія Олійника, якому інкримінують перевищення службових повноважень.
Нещодавно Голосіївський районний суд Києва відпустив із-під варти водія авто. За словами Авакова, це є свідченням того, що «суд став касою, де мажори можуть оплачувати вартість своїх розваг».
«Якщо ви ще не остаточно адаптувалися до театру абсурду, що відбувається в судах, – то у вас, як і в мене, ймовірно, виникнуть два питання: куди б відпустити такий суд і навіщо тоді поліції зупиняти п’яних?», − цитує Українська правда Авакова.
На його думку, своїм рішенням суд дозволив новий вид розваги – на величезній швидкості носитися містом у нетверезому стані, ігноруючи полісменів.

Коментарi

Коментарiв