На лінії розмежування в зоні АТО заборонили стріляти під час навчань

233
Спецпредставник Організації з безпеки та співробітництва в Європі Мартін Сайдік повідомив, що Тристороння контактна група з питань урегулювання ситуації на Донбасі заборонила стріляти під час навчань на лінії розмежування.

«Згідно з рішенням Тристоронньої контактної групи, оголошено припинення навчання стройовою стріляниною на лінії зіткнення. Резолюція поширюється на всі види зброї, будь-якого калібру і вступає в силу 4 березня цього року, в ніч за київським часом», − зазначив високопосадовець.
112 додає, що перед засіданням Тристоронньої контактної групи 2 березня цього року сторони мали намір підписати дві угоди. Перша резолюція передбачала позначення на місцевості зон, де ще не здійснено розмінування, друга − заборона навчальних стрільб у 15-кілометровій зоні від лінії зіткнення в зоні АТО.
Нагадаємо, під час попереднього засідання в Мінську представник України Леонід Кучма наголосив, що, незважаючи на будь-які домовленості, бойовики продовжують усе частіше відкривати вогонь, тому на Донбасі було зафіксовано ескалацію конфлікту.

Коментарi

Коментарiв