Савченко може розпочати сухе голодування

203
Народний депутат України Надія Савченко, яку нині незаконно тримають у Росії, заявила, що розпочне сухе голодування в разі навмисного затягування її справи.

«Якщо суд візьме більше двох тижнів на оголошення вироку, то я розпочну сухе голодування з 3 березня, тож доведеться оголошувати мені його посмертно», − цитує LB.ua заяву Савченко.
Один із адвокатів нардепа Ілля Новіков зазначив, що вирок, найімовірніше, буде оголошено протягом 14 днів відповідно до прохання підсудної, оскільки це не спричиняє жодних технічних складнощів для суду.
Підкреслимо, 3 березня цього року відбудуться дебати сторін обвинувачення й захисту у справі Савченко. Крім того, заплановано останнє слово обвинуваченої. 2 березня прокурор попросив суд засудити українку до 23 років позбавлення волі та призначити штраф у розмірі 100 тисяч рублів.
Крім того, сама підсудна відмовилася від запропонованого обміну на російських військових Олександра Александрова і Євгена Арофєєва. 
Нагадаємо, російський суд інкримінує Савченко вбивство групи журналістів із РФ, замах на вбивство кількох терористів і нелегальний перетин державного кордону. Під незаконним триманням під вартою вона перебуває вже з літа 2014 року.

Коментарi

Коментарiв