Російський суд не дав дозволу на останнє слово Савченко

270
Під час засідання щодо справи льотчиці, народного депутата України Надії Савченко російський суд не дав дозволу на останнє слово підсудної, проте пізніше адвокати опублікували його у Facebook.

«Я не визнаю ні вини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувального вироку апеляції не буде. Я хочу, щоби весь цивілізований демократичний світ зрозумів, що Росія − це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право», − цитує ТСН Савченко.
«Абсурдною є ситуація, коли ті, хто викрадає людей, піддає їх тортурам, потім ще й роблять вигляд, що мають право їх судити. Про який справедливий суд тут може бути мова? У Росії суду і слідства немає! Тут є фарс лялькових маріонеток Кремля, тому я вважаю абсолютно зайвим витрачати час свого життя на те, щоби брати в ньому участь», − наголосила нардеп.
Суд призначив дату продовження розгляду справи на 9 березня цього року. Льотчиця заявила, що після оголошення вироку розпочне сухе голодування, у зв’язку з чим російська влада незабаром буде змушена повернути її в Україну. 

Коментарi

Коментарiв