Російський суд не дав дозволу на останнє слово Савченко

8
Під час засідання щодо справи льотчиці, народного депутата України Надії Савченко російський суд не дав дозволу на останнє слово підсудної, проте пізніше адвокати опублікували його у Facebook.

«Я не визнаю ні вини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувального вироку апеляції не буде. Я хочу, щоби весь цивілізований демократичний світ зрозумів, що Росія − це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право», − цитує ТСН Савченко.
«Абсурдною є ситуація, коли ті, хто викрадає людей, піддає їх тортурам, потім ще й роблять вигляд, що мають право їх судити. Про який справедливий суд тут може бути мова? У Росії суду і слідства немає! Тут є фарс лялькових маріонеток Кремля, тому я вважаю абсолютно зайвим витрачати час свого життя на те, щоби брати в ньому участь», − наголосила нардеп.
Суд призначив дату продовження розгляду справи на 9 березня цього року. Льотчиця заявила, що після оголошення вироку розпочне сухе голодування, у зв’язку з чим російська влада незабаром буде змушена повернути її в Україну. 

Коментарi

Коментарiв