У Сирії відбулися антиурядові протести

208
4 березня поточного року в Сирії, де нещодавно оголосили перемир’я, кілька сотень громадян організували антиурядові протести.

ВВС інформує, що в деяких районах Дамаска, Хомса, Дари й Алеппо, які контролюють повстанці, сотні сирійців під час протесту вимагали усунення від влади чинного Президента Башара Асада. 
Нещодавно Російська Федерація та США домовилися про припинення вогню між сирійськими військами й силами поміркованої опозиції з 27 лютого. Відповідну резолюцію одноголосно затвердила Рада безпеки ООН. Пізніше Керівник головної опозиційної групи Ріад Хіджаб заявив, що уряд блокує постачання гуманітарної допомоги до країни.
Експерти стверджують, що після оголошення перемир’я в Сирії значно зменшилася кількість загиблих, проте сторони військового конфлікту продовжують звинувачувати одне одну у відкритті вогню.
Нагадаємо, війна в Сирії розпочалася 2011 року. Значну частину території країни захопили терористи «Ісламської держави» й угруповання «Фронт-ан-Нусра», на них не поширюються умови перемир’я. 

Коментарi

Коментарiв