Росія планує святкування річниці анексії Криму

231
Секретар Громадської палати РФ Алєксандр Брєчалов повідомив, що на Василівському узвозі в Москві 18 березня цього року заплановано святкування другої річниці анексії Криму.

«До нас звертається багато людей, громадських активістів, представників громадських організацій, ми відчуваємо попит суспільства на святкування «Кримської весни». Ми подали заявку в мерію Москви на проведення 18 березня мітингу-концерту «Ми разом!», – заявив Брєчалов.
112 нагадує, що 16 березня 2014 року на території Кримського півострова відбувся так званий референдум щодо питання його самовизначення. Під наглядом представників російських спецслужб кримці проголосували за приєднання Криму до складу РФ.
Додамо, нещодавно військовий експерт Ігор Жданов висловив думку, що Крим мав достатню військову базу для уникнення анексії. Крім того, за його словами, в лютому 2014 року резолюцію щодо запровадження воєнного стану на території півострова внаслідок агресії Російської Федерації повинна була ухвалювати не Рада національної безпеки й оборони України, а особисто Олександр Турчинов, який тоді був виконувачем обов’язків Президента.

Коментарi

Коментарiв