Підозрювану в тероризмі росіянку випустили на волю

179
Шевченківський районний суд Києва не продовжив термін арешту підозрюваної в тероризмі громадянки Російської Федерації Анастасіі Лєоновой.

В інтерв’ю 112 керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук повідомив, що в ніч із 5 на 6 березня цього року Леонову випустили з СІЗО згідно з рішенням суду.
«Шевченківський суд відмовив у задоволенні клопотання нашої служби. Одним із головних аргументів суду є те, що паспорти пані Лєонової перебувають у слідства, тобто вони їй недоступні. Це, на думку суду, не дає можливості їй покинути територію нашої держави або якимось чином уникати продовження слідства чи продовження її участі в слідчих діях», – зазначив Ткачук.
Він наголосив, що громадянка РФ Анастасія Лєонова досі перебуває у статусі підозрюваної та зобов’язана брати участь у всіх слідчих процедурах. Представник СБУ також нагадав, що її затримали у грудні минулого року у зв’язку з підозрою у причетності до незаконних збройних угруповань під керівництвом Олега Амірова-Мужчиль. Останнього вбили під час перестрілки в рамках спецоперації «Альфи». Росіянка не заперечує знайомства лідером формування, проте не визнає власної вини.

Коментарi

Коментарiв