У терористів на Донбасі катастрофічно не вистачає ресурсів, – Селезньов

267
Начальник прес-служби Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов зазначив, що у бойовиків не вистачить сил і ресурсів для здійснення повномасштабного наступу.

«Нині у бойовиків недостатньо сил і засобів для проведення повномасштабної агресії. Щодо прогнозів і наших дій, пов’язаних із можливою ескалацією ситуації, то ми в публічний площині постійно говоримо наступну тезу: у випадку, якщо конфлікт на сході залишатиметься на такому ж рівні, ми у березні чи квітні здійснимо демобілізацію тих військовослужбовців, яких призвали на початку минулого року в рамках 4 хвилі мобілізації», – повідомив Селезньов.
Він також підкреслив, що завдяки інформації, яку постачає українська розвідка з Донбасу, Генеральний штаб ЗСУ корегує плани бойових навчань і підготовки. За його словами, нині основну надію покладають не на кількість військовослужбовців, а на їх якість – передає Дзеркало тижня.
Нагадаємо, 4 березня цього року набув чинності Договір про заборону навчань із застосуванням усіх видів бойових озброєнь на лінії розмежування в зоні конфлікту на Донбасі, затверджений під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Сторони підписали також документ, згідно з яким до 31 березня буде створено карту розмінування територій на сході України.

Коментарi

Коментарiв