Бойовики планують відновити роботу донецького аеропорту

183
Координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив, що бойовики так званої ДНР мають намір відновити роботу донецького аеропорту для «внутрішнього і міжнародного» сполучення.

«Схоже, терористи всерйоз розраховують запустити роботу донецького аеропорту, недарма нині там відбуваються активні роботи з розгрібання завалів і відновлення інфраструктури. До речі, основні роботи здійснюють «штрафники» з числа бойовиків і «правопорушники» з місцевих жителів. Крім того, в «Мінтранспорту ДНР» створили відділ цивільної авіації», – написав у своєму Facebook Тимчук.
Він також зазначив, що 26 лютого цього року російські найманці зареєстрували наказ «Про затвердження авіаційних правил «Сертифікаційні вимоги до юридичних осіб, які здійснюють аеропортову діяльність». Документ передбачає врегулювання діяльності щодо забезпечення «обслуговування пасажирів, багажу, вантажів і пошти при виконанні внутрішніх і міжнародних повітряних перевезень».
Координатор «Інформаційного опору» підкреслив, що відразу після запуску аеропорти бойовики почнуть його використовувати не для цивільних повітряних суден, а для бойових літаків і вертольотів Збройних Сил Російської Федерації.
Він також зазначив, що для реалізації цього задуму терористам необхідно лише ліквідувати вогневий контроль над аеропортом військових Збройних Сил України.

Коментарi

Коментарiв