У Сирії повстанці захопили перехід на кордоні з Іраком

133
6 березня сирійські повстанці захопили перехід на кордоні з Іраком. Підставою для цього нібито стали авіаудари міжнародної коаліції по терористах «Ісламської держави».

Сирійська обсерваторія з прав людини повідомила, що міжнародна коаліція на чолі зі США завдала авіаударів по представниках терористичного угруповання «Ісламська держава» з метою їх витіснення з кордонів Сирії.
Радіо Свобода зазначає, що для захоплення переходу аль-Танф повстанці прийшли з Йорданії, іракська його частина залишається підконтрольною ісламістам, які ще у травні минулого року заволоділи обидві сторони переходу.
Терористи «Ісламської держави» також контролюють перехід Букамал на сирійсько-іракському кордоні, ще одну його ділянку захопили курдські бойовики.
Нагадаємо, нещодавно в Сирії було оголошено перемир’я. Незважаючи на це, протягом тижня на територіях, де є чинним режим припинення вогню, було вбито понад 130 осіб. На ділянках, на які не поширюються домовленості, в цілому протягом цього ж періоду загинуло більше 550 осіб.

Коментарi

Коментарiв