Савченко можуть відпустити до України протягом місяця

289
Один із адвокатів льотчиці, народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін спрогнозував, що її можуть повернути на Батьківщину протягом місяця.

В інтерв’ю Новому времени Фейгін зазначив, що «непередбачувані обставини ніхто не скасовував», проте, якщо протягом березня цього року буде послаблено персональні санкції, значно зростуть шанси на обмін Савченко на ГРУшників із Російської Федерації Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва. Процедура буде можливою після завершення судового процесу над росіянами. Адвокат впевнений, що російська влада вже погодила умови обміну. 
За його словами, це не буде прямий обмін, оскільки для цього немає підстав. Савченко відправлять відбувати покарання в Київ, а Александрова та Єрофєєва – в Москву.
«Я не вважаю за потрібне чекати якогось обміну. Якщо ви хочете політично вирішити цю справу і взяти своїх двох винних ГРУвців за одного невинного, це занадто багато. Треба було Сенцова-Кольченка міняти на них. Я не предмет торгу, я невинна людина, моя провина не доведена і доведена бути не може. Тому ніяких обмінів, ніяких торгів і ніякого затягування часу, я не чекатиму», – написала Савченко у своєму останні слові, яке, до речі, не дозволив їй проголошувати російський суд.
Нагадаємо, з 4 березня цього року нардеп оголосила голодування на знак протесту про російської судової системи, незважаючи на серйозну загрозу не лише її здоров’ю, але й життю.

Коментарi

Коментарiв