Іранського мільярдера засудили до страти

146
Іранський суд ухвалив рішення про засудження до страти нафтового магната Бабака Занджані, який ухилявся під сплати податків.

ВВС нагадує, що Занджані заарештували у зв’язку зі звинуваченням в ухилянні від сплати податків і приховуванні доходів ще у грудні 2013 року. Сам мільярдер заперечував свою провину. 
Під час спеціального брифінгу за підсумками розслідування й розгляду справи представник правоохоронних органів повідомив, що суд визнав обвинуваченого винним у шахрайстві й низці інших економічних злочинів. У рамках цього ж кримінального провадження до страти й конфіскації майна засудили також двох співдоповідачів.
Додамо, Сполучені Штати Америки й Європейський Союз додали іранського бізнесмена до «чорного списку» у зв’язку з тим, що мільярдер допомагав владі Ірану обходити санкції, запроваджені проти іранської сторони міжнародним співтовариством. Занджані зізнався, що, згідно з дорученням керівництва країни, використовував розгалужену мережу компаній в ОАЕ, Туреччині й Малайзії для продажу іранської нафти. 

Коментарi

Коментарiв