Ісламісти влаштували черговий теракт у Іраку

199
Терорист-смертник із угруповання «Ісламська держава» підірвав бензовоз із вибухівкою, внаслідок чого загинуло майже 50 осіб.

Згідно з інформацією DW, 6 березня цього року близько опівдня біля міста Хілл неподалік Багдада ісламіст на бензовозі, начиненому вибухівкою, протаранив контрольний пункт пропуску. Унаслідок трагедії загинуло майже 50 осіб, відповідно до попередніх підрахунків місцевої влади близько 40 з них є цивільними. Крім того, кілька десятків отримали поранення різних ступенів тяжкості.
Представників правоохоронних органів повідомив, що під час інциденту на контрольно-пропускному пункті перебувало кілька десятків транспортних засобів, близько половини з них отримали значні пошкодження. Він також зазначив, що жертв, насправді, дещо більше, ніж про це інформує влада.
Відповідальність за підрив пізніше офіційно взяло на себе терористичне угруповання «Ісламська держава».  
Нагадаємо, 28 лютого в Багдаді відбувся найбільш масштабний теракт із початку року, внаслідок якого загинуло близько 70 осіб, іще понад 100 отримали поранення. Відповідальність за трагедію також узяли на себе терористи «ІД».

Коментарi

Коментарiв