Мешканці Київщини обурені відкриттям пункту розміщення біженців

157
Мешканці міста Яготин, що на Київщині, протестують проти відкриття пункту розміщення біженців у їхньому населеному пункті.

Згідно з зобов’язаннями України перед Європейським Союзом, у Яготині нині будують пункт для розміщення 250 сирійських біженців. Місцеві мешканці обурено протестують, аргументуючи це тим, що населений пункт уже зазнав чималих збитків у зв’язку з поселенням переселенців із Донбасу – передає depo.ua.
Представник місцевого відділення міграційної служби зазначив, що розміщення сирійців на кошти, надані Євросоюзом і Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, дозволить створити нові робочі місця для яготинців і запровадити деякі проекти. Тим не менше, мешканці не здають власних позицій щодо цього питання.
Прес-секретар Державної міграційної служби України Сергій Гунько заявив, що пункт нібито призначений не лише для  поселення біженців із Сирії, але і для забезпечення житлом найменш соціально захищених категорій громадян України.
У цілому станом на 1 січня поточного року в Україні було зафіксовано проживання близько 2500 визнаних біженців і близько 600 осіб, які потребують додаткового захисту від держави.

Коментарi

Коментарiв