Полісмени розслідують стрілянину на адмінкордоні з Кримом

211
Представник Головного управління Національної поліції України в Херсонській області повідомив, що вночі 8 березня поблизу контрольно-пропускного пункту «Каланчак» відбулася збройна сутичка.

Поблизу пункту «Каланчак», що на адміністративній межі з анексованим Кримом, полісмену довелося використати пістолет проти озброєного учасника блокади півострова − передає Укрінформ. 
Поліція здійснює перевірку факту щодо стрілянини в Каланчацькому районі, коли працівник роти «Херсон» був змушений після попередження застосувати зброю для припинення протиправних дій з боку особи, яка навела на полісмена пістолет. Пораненого госпіталізовано, зброю вилучено, − зазначив представник Нацполіції.
Він також додав, що перед інцидентом у поліцію надійшла скарга від жінки, яка вступила в конфлікт із учасниками блокади півострова. Слідчо-оперативна група відділення поліції і бійці роти патрульної поліції особливого призначення «Херсон» здійснювали перевірку цього повідомлення, коли один із активістів направив пістолет на правоохоронця. Пізніше порушник не відреагував на попередження про можливе застосування зброї й постріл у повітря, у зв’язку з чим полісмен був змушений вистрілити зловмиснику в ногу.

Коментарi

Коментарiв