Кілька українців загинули внаслідок авіакатастрофи поблизу Бангладеш

184
Речник консультативної служби МЗС Євген Ігнатовський повідомив, що внаслідок авіакатастрофи поблизу берегів Бангладеш 9 березня загинуло троє українців.

ТСН нагадує, що поблизу берегів Бангладеш зазнав аварії вантажний літак Ан-26, яким керував український екіпаж. На борту також перебувало кілька громадян Російської Федерації. Відразу після падіння рибалки, які перебували поблизу місця трагедії, врятували кількох осіб.
Пізніше рятувальні служби Республіки Бангладеш виявили 3 членів екіпажу, двоє з яких загинули, ще один перебуває у критичному стані і в лікарні. Пізніше стало відомо про загибель іще одного громадянина України.
«Згідно з попередньою інформацією Посольства України в Індії, внаслідок катастрофи загинуло троє громадян України, ще один у критичному стані перебуває у місцевій лікарні, де йому надають можливу медичну допомогу. Посольство України в Індії наразі у співпраці з правоохоронними органами Бангладеш з’ясовує обставини та причини цієї катастрофи. Поки що офіційної заяв щодо інциденту немає», − зазначив Ігнатовський. 

Коментарi

Коментарiв