ЄК може ухвалити рішення щодо безвізового режиму для українців у квітні

165
Журналіст 112 повідомив, що Європейська комісія може запропонувати керівництву ЄС скасувати візовий режим для України вже наступного місяця.

Представник ЄК зазначив, що Україні потрібно зачекати, але позитивне рішення України можуть ухвалити вже протягом наступного місяця. У Єврокомісії не прив’язують цю резолюцію до референдуму в Нідерландах, утім експерти постійно наголошують на тому, що члени ЄС повинні прислухатися до думки голландського  народу.  Єврочиновники також наголосили на тому, що моменти, які не виконала українська сторона згідно з двосторонніми домовленостями, досить незначні, − наголосив в ефірі 112 журналіст.
Крім того, Грузія вже виконала всі вимоги Європейського Союзу щодо запровадження безвізового режиму, тому ця держава вже отримала відповідну пропозицію. Згідно з попередніми прогнозами, вже влітку поточного року грузини зможуть оцінити переваги візової лібералізації.
Додамо, 2 березня 2016 року стало відомо, що ЄС розглядатиме скасування візового режиму для України та Грузії вже окремо. Для ухвалення позитивного рішення українська сторона зобов’язана вже найближчим часом доопрацювати закон «Про електронне декларування».

Коментарi

Коментарiв