Адвокат Джемілєва оскаржив рішення суду щодо відмови в достроковому звільненні

189
Адвокат Хайсера Джемілєва Микола Полозов оскаржив рішення суду щодо відмови в достроковому звільненні.

Нагадаємо, засуджений є сином одного з лідерів кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. У травні 2013 року Хайсера звинуватили у вбивстві. Після незаконної анексії Кримського півострова РФ оголосила про повторне розслідування справи, після чого його перевели до СІЗО у Краснодарському краї Російської Федерації.
Краснодарський крайовий суд ув’язнив Джемілєва до 5 років позбавлення волі, проте Верховний суд РФ скоротив цей термін на 1,5 року. Дніпровський районний суд Києва оголосив покарання обвинуваченому у вигляді ув’язнення строком на 3 роки й 8 місяців. Україна неодноразово надавала запит до Росії щодо екстрадиції сина лідера кримських татар, проте щоразу отримувала відмову.
«9 березня я відправив скаргу на рішення про відмову в наданні умовно-дострокового звільнення Хайсеру Джемілєву до Астраханського обласного суду», − написав у своєму Facebook Полозов.
Нагадаємо, у липні минулого року Європейський суд із прав людини ухвалив рішення про звільнення Джемілєва з СІЗО, проте і цю резолюцію російська сторона проігнорувала.

Коментарi

Коментарiв