Пасішник нарешті прийшов на допит до НАБУ

276
Виконавчий директор, виконуючий обов’язки заступника голови правління компанії «Нафтогаз України» Андрій Пасішник 11 березня прийшов на допит до НАБУ.

ТСН нагадує, що Національне антикорупційне бюро України здійснює перевірку заяви міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса, який звинуватив нардепа Ігоря Кононенка у лобіюванні інтересів Пасішника щодо його призначення на посаду заступника глави МЕРТ.
НАБУ офіційно, у письмовому вигляді, раніше повідомило Пасішника про підозру у втручанні в діяльність державного діяча. Сам виконавчий директор «Нафтогазу» заявив, що нібито не бачив цього документа.
Раніше чиновник повідомив детективів Антикорупційного бюро, що не зможе бути присутнім на допитах до 1 квітня цього року, оскільки вимушений терміново поїхати за кордон на лікування. Нині НАБУ здійснює перевірку достовірності цієї інформації й поважність причин неявки Пасішника.
Додамо, під час розслідування виконуючий обов’язки заступника глави правління «Нафтогазу» не має права виконувати свої службові зобов’язання.

Коментарi

Коментарiв