У документах «ІД» виявили інформацію про теракт у Парижі

187
У документах «Ісламської держави», якими володіють ЗМІ та правоохоронні органи США та Європи, виявили інформацією про терористів, які брали участь у паризькому теракті в листопаді минулого року.

Нещодавно внаслідок витоку інформації Федеральне відомство з кримінальних справ Німеччини отримало кілька десятків папок із анкетами терористичного угруповання «Ісламська держава». Експерти підтвердили, що документи не є підробкою. 10 березня медіакомпанія у Великій Британії Sky News заявила, що екс-бойовик «ІД» надав теж надав їй анкети, які також виявили справжніми − інформує Deutsche Welle.
Відповідно до вищезгаданих документів, нині членами «Ісламської держави» стали громадян понад 50 країн. Приєднуючись до терористів, нові члени заповнюють анкети, вказуючи особисту інформацію про себе і членів своєї родини.
В анкетах ісламісти, які брали участь у паризькому теракті, заявили, що хочуть боротися на боці «ІД», проте не хочуть загинути в якості смертників. У документах німецькі експерти також виявили згадку про Абдельхаміда Абауда, якого підозрюють в організації масштабного терористичного акту в Парижі в листопаді 2015 року.

Коментарi

Коментарiв